• Wpisów: 321
  • Średnio co: 9 dni
  • Ostatni wpis: 18 dni temu, 13:00
  • Licznik odwiedzin: 11 354 / 2944 dni
 
white-dress-queen
 
ღ ღ Tormenta ღ ღ: Jestem padnięta, dziś miałam szkolenie z inwestów (najmniej lubiany przeze mnie temat). Plus jest taki, że byłam w domu o 15, zamiast spędzić 18,30. Boże, żeby dzień roboczy zawsze był taki krótki!
~~~
Zgodnie z tradycją wyjeżdżamy na Wielkanoc. W ubiegłym roku byliśmy w Bieszczadach, Hotel Perła Bieszczadów, w tym roku padło na Hotel Szablewski w Środzie Wielkopolskiej.
Dwa pakiety do wyboru, 2 (650zł) i 3 (850) noce. A w pakiecie...
SPA, basen, jacuzzi, sauny <3 i wyżywienie. Nie mogę się doczekać rozpusty :d

szabl.jpg


szabl2.jpg


szalb3.jpg58e3b546f0219.jpg


W pobliżu:

> Ratusz – pochodzi z XIX wieku i znajduje się na Starym Rynku. Dzisiaj mieści się tutaj Urząd Stanu Cywilnego.
> Kamienice Starego Miasta – większość zabudowy pochodzi z XIX i początku XX wieku. Charakteryzują je urozmaicone fasady i ciekawe detale architektoniczne. Uwielbiam kamieniczki, moim zdaniem mają cudowny klimat! W tej chwili mieszkamy w kamienicy w centrum Krakowa.
>  Bagna średzkie - obszar chronionego krajobrazu. Jest to miejsce o niezwykle cennych walorach przyrodniczych. Zamieszkuje je kilkadziesiąt rzadkich i będących pod ochroną gatunków ptactwa. Są wśród nich łabędzie nieme, remizy, czaple, czajki, mewy śmieszki i perkozy.

Z pewnością wyskoczymy jeszcze do Poznania, ale tam nie mam żadnego planu. Ktoś kojarzy, co jeszcze warto zobaczyć w okolicy? :)

Nie możesz dodać komentarza.